Kullanım Koşulları

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.pangozluk.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.    

Telif Hakları:    
www.pangozluk.com sitesinin tüm hakları Pan Optikal Top. Paz. Dış Tic.'e aittir.

www.pangozluk.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, video, logo, grafik, alan adı, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, Pan Optikal Top. Paz. Dış Tic.'in yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır. İzinsiz kullanımın tespiti halinde , gerekli tüm cezai ve sair başvurular failler hakkında www.pangozluk.com tarafından ilgili yasal mercilere yapılacaktır.

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair: 
Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, Pan Optikal Top. Paz. Dış Tic. ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur.

Kullanıcı Yükümlülükleri:
www.pangozluk.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendi şifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

 www.pangozluk.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Pan Optikal Top. Paz. Dış Tic. sorumlu tutulamaz.


Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair:
Www. pangozluk.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www. pangozluk.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Pan Optikal Top. Paz. Dış Tic. sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların www.pangozluk.com'a Yollayacakları Bilgiler Hakkında:

www.pangozluk.com internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar bulunur. Kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Bu tür form ve sayfalar www.pangozluk.com sitesinin sahibi Pan Optikal Top. Paz. Dış Tic. ürünleri sayıldığından başka Internet sayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır.

İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Hak ve Sorumluluklara Dair:
www.pangozluk.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Fakat www.pangozluk.com ve sahibi Pan Optikal Top. Paz. Dış Tic site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz. www.pangozluk.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir satış veya bilgi hatasından dolayı www.pangozluk.com sitesi ve sahibi Pan Optikal Top. Paz. Dış Tic sorumluluk yüklenemez.

www.pangozluk.com ve sahibi Pan Optikal Top. Paz. Dış Tic sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı www.pangozluk.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer. 

Pan Optikal Top. Paz. Dış Tic. bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir bu sebepten dolayı site kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.